Poniedziałek - piątek: 8-16; soboty - nieczynne. (33) 307 04 46

Kim jesteśmy?

Nasza historia

Biuro, które powstało z pasji

Podróże, turystyka, zwiedzanie – to wszystko od zawsze było obecne w życiu założyciela biura. Jacek Trybała (na zdjęciu), związany od dzieciństwa z beskidzką Zawoją, stworzył biuro turystyczne z myślą o nowej jakości wycieczek w góry. – Beskidy, ale i inne pasma, to prawdziwa skarbnica wrażeń, interesujących miejsc, widoków niekoniecznie ograniczających się wyłącznie do najwyższych szczytów – mówi. Stąd pomysł na kompleksowe wycieczki w góry. Później oferta rozszerzyła się o kolejne koncepcje wyjazdów dla dzieci. Zwiedzanie Krakowa i okolic, poznawanie zaułków Warszawy, wycieczki do Wrocławia i w malownicze tereny całego Dolnego Śląska – wszystko to spowodowało, że Biuro Turystyczno-Konferencyjne Trybała to dziś wyjątkowo szeroka oferta wiedzy i doświadczenia.


Nasze założenia

Podróż musi intrygować

Z perspektywy kilkunastoletniej tradycycji Biura Turystyczno-Konferencyjnego Trybała wiemy, że kluczowe dla wycieczek dla grup są dwie sfery – komfort i pomysł. Pierwszy zapewniamy dzięki naszej bazie i kontaktom. Różne warianty zakwaterowania dostosowane do możliwości budżetowych, współpraca z najlepszymi przewodnikami, dopracowana logistyka transportowa, rozbudowywana oferta wycieczek – wszystko to sprawia, że nasi Klienci regularnie wracają do nas. Doceniają naszą kreatywność – poszukujemy nowych form wyjazdów tak, by zawsze były one ciekawe, niebanalne, pełne emocji.
Kraków i okolice, Warszawa, Dolny Śląsk, pasma górskie, Toruń i Trójmiasto czy rozmaite wycieczki zagraniczne – rozbudowana oferta wyjazdów dla szkół i innych grup zorganizowanych to dziś nasz priorytet. Wiemy, jak cenicie sobie wybór – my zapewniamy Wam naprawdę rozległe możliwości.


Poznajmy się bliżej

Nasz zespół to nie tylko grono pracowników, dla których turystyka, rekreacja i różnorodne formy wypoczynku są profesją. Tworzymy grupę, która lubi to co robi – a dzięki temu nasi Goście mogą liczyć zawsze na naszą energię! Poznajmy się bliżej.

Tak jesteśmy oceniani

Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów.
W imieniu Pracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łętowni uczestniczących w wycieczce do Pragi w dniach 21-22 kwietnia 2018 r., serdecznie dziękujemy za jej profesjonalne zorganizowanie. Dziękujemy zarówno za udany wyjazd jak i za okazaną fachowość na każdym etapie organizacji wyprawy do Czech. Szczególnie serdeczne podziękowania składam na ręce związanych z biurem TRYBAŁA Pani Natalii Lorek i Pana Roberta Słonki. W naszej opinii dołożyli oni wszelkich możliwych starań, aby wyjazd pracowników był atrakcyjny pod każdym względem. Zaoferowany przez biuro autokar, przewidziane miejsce noclegu, program wycieczki do Pragi spełnił nasze oczekiwania. Pozostajemy z nadzieją na dalszą dobrą współpracę.  

Andrzej Książek
dyrektor placówki
-
Składamy podziękowania dla Biura Turystyczno-Konferencyjnego TRYBAŁA za profesjonalne przygotowanie i realizację w roku szkolnym 2017/2018 uczniom naszej szkoły wycieczki do Warszawy. Program wycieczki był atrakcyjny i przygotowany rzetelnie oraz fachowo. Pełny profesjonalizm zapewnił nam wnikliwe poznanie stolicy. Warunki, zakwaterowanie, kulturalni i życzliwi kierowcy, a także mający bardzo dobry kontakt z młodzieżą piloci i przewodnicy sprawili, że nasz wyjazd był na najwyższym poziomie. Dzieci wróciły pełne nowych wrażeń i zadowolone. Fachowo dobrany program zwiedzania, doskonała organizacja oraz miła atmosfera sprawiły, że jest to już kolejna wycieczka z Biurem TRYBAŁA.     

klasy 5a, 6a, 6b, 7a, 7b
uczniowie wraz z wychowawcami
-
Uczniowie klasy VII c i VII d wraz z wychowawcami dziękują za zorganizowanie w roku szkolnym 2016/2017 dwóch wspaniałych wycieczek: „Szlakiem Piastowskim” i wycieczki do Warszawy. Obie wycieczki były przygotowane bardzo fachowo i rzetelnieZwiedziliśmy wiele ciekawych, trudno dostępnych miejsc, jak Sejm i Pałac Prezydencki. Na pochwałę zasługuje również baza noclegowa. Wysokiej klasy hotele były położone w bardzo urokliwych miejscach, gdzie można było wspaniale wypocząć i zjeść smaczny posiłek. Dziękujemy organizatorom również za to, że byli otwarci na nasze propozycje i zainteresowania. Polecamy z pełnym przekonaniem Biuro Turystyczno – Konferencyjne TRYBAŁA innym klientom.