Poniedziałek - piątek: 8-16; soboty - nieczynne. (33) 307 04 46

Opinie

Tak oceniane są nasze wycieczki

Profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność, wyjątkowo szeroka oferta i możliwość jej dostosowania do konkretnych potrzeb – tak postrzegane są nasze wycieczki szkolne, firmowe i dla innych grup. Regularnie prosimy osoby, które korzystają z naszych usług o ich opinie po zrealizowanych wyjazdach. Wszystkie wycieczki – ku naszej wielkiej satysfakcji – mają jeden wspólny mianownik: jakość.

W imieniu Pracowników Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łętowni uczestniczących w wycieczce do Pragi w dniach 21-22 kwietnia 2018 r., serdecznie dziękujemy za jej profesjonalne zorganizowanie. Dziękujemy zarówno za udany wyjazd jak i za okazaną fachowość na każdym etapie organizacji wyprawy do Czech. Szczególnie serdeczne podziękowania składam na ręce związanych z biurem TRYBAŁA Pani Natalii Lorek i Pana Roberta Słonki. W naszej opinii dołożyli oni wszelkich możliwych starań, aby wyjazd pracowników był atrakcyjny pod każdym względem. Zaoferowany przez biuro autokar, przewidziane miejsce noclegu, program wycieczki do Pragi spełnił nasze oczekiwania. Pozostajemy z nadzieją na dalszą dobrą współpracę.  

Andrzej Książek
dyrektor placówki
-
Składamy podziękowania dla Biura Turystyczno-Konferencyjnego TRYBAŁA za profesjonalne przygotowanie i realizację w roku szkolnym 2017/2018 uczniom naszej szkoły wycieczki do Warszawy. Program wycieczki był atrakcyjny i przygotowany rzetelnie oraz fachowo. Pełny profesjonalizm zapewnił nam wnikliwe poznanie stolicy. Warunki, zakwaterowanie, kulturalni i życzliwi kierowcy, a także mający bardzo dobry kontakt z młodzieżą piloci i przewodnicy sprawili, że nasz wyjazd był na najwyższym poziomie. Dzieci wróciły pełne nowych wrażeń i zadowolone. Fachowo dobrany program zwiedzania, doskonała organizacja oraz miła atmosfera sprawiły, że jest to już kolejna wycieczka z Biurem TRYBAŁA.     

klasy 5a, 6a, 6b, 7a, 7b
uczniowie wraz z wychowawcami
-
Uczniowie klasy VII c i VII d wraz z wychowawcami dziękują za zorganizowanie w roku szkolnym 2016/2017 dwóch wspaniałych wycieczek: „Szlakiem Piastowskim” i wycieczki do Warszawy. Obie wycieczki były przygotowane bardzo fachowo i rzetelnieZwiedziliśmy wiele ciekawych, trudno dostępnych miejsc, jak Sejm i Pałac Prezydencki. Na pochwałę zasługuje również baza noclegowa. Wysokiej klasy hotele były położone w bardzo urokliwych miejscach, gdzie można było wspaniale wypocząć i zjeść smaczny posiłek. Dziękujemy organizatorom również za to, że byli otwarci na nasze propozycje i zainteresowania. Polecamy z pełnym przekonaniem Biuro Turystyczno – Konferencyjne TRYBAŁA innym klientom.