Poniedziałek - piątek: 8-16; soboty - nieczynne. (33) 307 04 46

Wycieczki szkolne na 1 dzień

Jednodniowe wycieczki szkolne to najlepsze rozwiązanie na krótki wyjazd dzieci lub młodzieży – zarówno przy okazji rozpoczęcia roku szkolnego jak i wiosną, tuż przed jego zakończeniem. Wyjazdy nawet na zaledwie jeden dzień sprawiają, że grupa się integruje, a wycieczka stanowi formę odskoczni od codzienności szkolnej.
Szkolna wycieczka jednodniowa, mimo sporej intensywności i stosunkowo krótkiego czasu na zwiedzanie, daje – przy ciekawym planie programu – spore możliwości. Wyjazd dla klasy czy większej grupy szkolnej może koncentrować się głównie na poznawaniu nowej okolicy. Wycieczki jednodniowe można jednak zorganizować również w formie warsztatów, pikniku czy typowych zajęć edukacyjnych – choć w jakże innym stylu.
Biuro Turystyczne Trybała, jako doświadczony i wieloletni organizator wycieczek szkolnych na 1 dzień, zapewnia dużą różnorodność formatów. To m.in. krótkie wyjazdy w góry – m.in. Beskidy – jak i do najciekawszych miast południa Polski. Oferta obejmuje zarówno Kraków jak i Wrocław, Zakopane czy mniejsze miasta o bogatej historii i idealne na krótkie wycieczki szkolne na 1 dzień.


Jednodniowe wycieczki szkolne – propozycje

Nasze biuro zapewnia zarówno możliwość dostosowania wycieczki jednodniowej do konkretnych wymagań grupy – np. pod kątem ceny, terminu wyjazdu i powrotu czy planu zwiedzania – jak i szerokie zestawienie gotowych opcji. To m.in.
• wycieczki szkolne na 1 dzień do Krakowa (w tym wyjazdy tematyczne: FunKraków, Średniowieczny Kraków, Intensywny Kraków)
• wycieczki szkolne na 1 dzień w Beskidy (np. FolkDesign w Zawoi)
• pikniki szkolne
• wycieczki patriotyczne na 1 dzień śladem Józefa Piłsudskiego do Krakowa
• wycieczki szkolne na 1 dzień w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.


Zapewniamy pełną organizację wycieczki jednodniowej na południu Polski – oferta skierowana jest m.in. dla Małopolski, Dolnego Śląska czy woj. śląskiego.
Dużą zaletą krótkich wyjazdów szkolnych jest ich cennik. Wycieczki klasowe na jeden dzień kosztują w większości przypadków około kilkudziesięciu zł co sprawia, że bez problemów spełniają założenia budżetowe rodziców czy szkoły.