Poniedziałek - piątek: 8-16; soboty - nieczynne. (33) 307 04 46

Wycieczki szkolne na 2 dni

Wycieczki szkolne na 2 dni stanowią idealne połączenie dobrej ceny, dużych możliwości oraz szczególnego planu zwiedzania. Dwudniowe wyjazdy klasowe pozwalają bowiem na to, by grupa spędziła ze sobą sporo czasu, a dany kierunek wycieczki był dogłębnie poznany przez jej uczestników. O ile wycieczki jednodniowe – nawet intensywne – kończą się czasami niedosytem, wyjazdy na dwa dni postrzegane są całkowicie inaczej. Tego typu wyprawa dla dzieci pozwala już m.in. na rozbudowany plan zwiedzania, możliwość zorganizowania dodatkowych i nietypowych atrakcji, wieczorną zabawę oraz pełnię wrażeń. W efekcie 2-dniowe wycieczki szkolne należą do najchętniej wybieranych opcji; spełniają się zarówno jako ciekawe wyjazdy dla najmłodszych grup jak i młodzieży.


Dwudniowe wycieczki szkolne – propozycje

Biuro Turystyczne Trybała jest doświadczonym organizatorem wyjazdów dla szkół – nasza oferta to szerokie zestawienie wycieczek o różnej długości. 2 dni to czas, który pozwala już na ciekawe zestawienie możliwych kierunków. Przygotowując wycieczki dla szkół z południa Polski – od Dolnego Śląska po Małopolskę czy Podkarpacie – zwracamy zawsze szczególną uwagę na atrakcyjny plan zwiedzania. W efekcie nasza oferta wyjazdów dwudniowych to m.in.:  • wycieczki szkolne na 2 dni do Krakowa • wycieczki szkolne na 2 dni do Krakowa oraz ciekawych okolic – np. Oświęcimia, Wieliczki czy Energylandii • wycieczki szkolne na 2 dni do Wrocławia • wycieczki szkolne na 2 dni do Zakopanego • wycieczki szkolne na 2 dni w góry – np. Beskidy do Zawoi.


Szerokie zestawienie dwudniowych wyjazdów sprawia, że szkoły oraz rodzice planujący wycieczki mają szczególne możliwości wyboru. Niemniej jednak jesteśmy w pełni elastyczni – w razie potrzeb dostosowujemy termin oraz charakter i kierunek wyjazdu szkolnego do konkretnych potrzeb danej grupy.