Poniedziałek - piątek: 8-16; soboty - nieczynne. (33) 307 04 46

Wycieczki szkolne na 3 dni

Wycieczki szkolne na 3 dni to szczególnie wiele kierunków – tego typu wyjazdy dla dzieci i młodzieży są jedną ze specjalności naszego biura. Grupy korzystające z naszych usług regularnie podkreślają szczególną zaletę tej opcji. Wycieczki trzydniowe to w przypadku szkół okazja na świetny wyjazd podsumowujący rok – w wielu przypadkach popularne „trzydniówki” są też pierwszą formą tak długiego wyjazdu dla dzieci. Stąd szczególne znaczenie programów zwiedzania. Nie mogą być one nazbyt intensywne – dbamy o to, by trzydniowe wycieczki dla szkół były idealnie zbilansowane pod kątem planu każdego dnia i wypoczynku, atrakcji zewnętrznych oraz tych, które czekają na dzieci i młodzież już w poszczególnych ośrodkach.


Trzydniowe wycieczki szkolne – propozycje

3 dni to wystarczający czas, by dogłębnie poznać dane miasto czy region. Nasza oferta to zarówno wyjazdy właśnie do konkretnych miast, ale też i pakietów, w których udaje się połączyć lokalne atrakcje. W efekcie oferujemy m.in. • wycieczki szkolne na 3 dni do Krakowa lub w pakietach z Beskidami i Energylandią wycieczki szkolne na 3 dni do Trójmiasta – Gdańska, Sopotu i Gdyni • wycieczki szkolne na 3 dni do Zakopanego • wycieczki szkolne na 3 dni do Warszawy.


Dużą popularnością cieszą się również wyjazdy, podczas których w 3 dni udane się połączyć Polskę i zagranicę. Tak jest w przypadku wycieczki szkolnej obejmującej Wrocław, Pragę i Adrspach. Niezmiennie doceniana jest również wycieczka zatytułowana „3 stolice w 3 dni”. To propozycja adresowana dla grup szkolnych przygotowanych na szczególne wrażenia poza granicami Polski. Zwiedzamy wtedy stolice Węgier, Austrii i Słowacji.

Rozbudowana oferta wycieczek szkolnych na 3 dni sprawia, że biuro zapewnia szczególnie ciekawe zestawienie wyjazdów dla grup zorganizowanych. Naszą zaletą jest jednak również elastyczność. Wycieczki trzydniowe podlegają różnorodnym modyfikacjom; ich program zwiedzania można dostosować do konkretnych potrzeb danej grupy.