Poniedziałek - piątek: 8-16; soboty - nieczynne. (33) 307 04 46

Wycieczki szkolne na 4 dni

Wycieczki szkolne na 4 dni to propozycja dla tych grup, które są gotowe na szczególne wrażenia. To dłuższy wyjazd z codziennych realiów. Ze względu na charakter tego typu wypraw, czterodniowe wycieczki dla szkół są adresowane głównie dla klas starszych. Wiek sprawia, że oferta jest w szczególnym kierunku dostosowana do ich potrzeb. Wycieczki 4-dniowe stanowią zwykle połączenie kilku ciekawych lokalizacji. To pozwala uniknąć poczucia – jakże niechcianej podczas szkolnego wyjazdu – monotonii. Jako doświadczony organizator wyjazdów dla grup starszych oraz młodzieży np. z liceum czy innych szkół doskonale wiemy, jak opracować plan zwiedzania, by był on niebanalny i różnorodny.


Czterodniowe wycieczki szkolne – propozycje

Oferujemy m.in.: • wycieczki szkolne na 4 dni do Torunia i Trójmiasta • wycieczki szkolne na 4 dni na południu Polski • wycieczki szkolne na 4 dni w innych kierunkach – zaproponowanych przez szkołę czy radę rodziców.

Cechuje nas elastyczność. Jesteśmy w stanie dostosować aktualną ofertę do konkretnych potrzeb grupy lub sporządzić przykładową, uwzględniającą konkretne założenia wycieczki na 4 dni dla Waszej szkoły lub klasy.