Poniedziałek - piątek: 8-16; soboty - nieczynne. (33) 307 04 46

Wycieczki szkolne

Wyjazdy dla grup szkolnych

Wycieczki, które intrygują planem zwiedzania.

Wycieczki szkolne – dla klas jak i innych grup zorganizowanych – organizujemy z powodzeniem od lat. Jesteśmy sprawdzonym biurem, o czym świadczą referencje regularnie wystawiane przez współpracujące z nami szkoły. Nasza oferta na rok 2018 i 2019 łączy to, co w przypadku wyjazdu dla szkół najcenniejsze: atrakcyjny cennik  wysoką jakość różnorodność kierunków. Jako biuro mające swoją siedzibę w Małopolsce od lat organizujemy wycieczki dla szkół z południa kraju: od naszego regionu po Śląsk czy województwo opolskie. Obsługujemy jednak podmioty z całego kraju.

Korzystaliście już z naszych usług? Będzie nam miło ponownie przedstawić Wam ofertę. Jeśli planujecie wycieczki szkolne z zespołem Trybała pierwszy raz – zapraszamy do kontaktu. Szybko sporządzimy precyzyjną ofertę.

Wycieczki szkolne – nasza oferta

Zapraszamy na wycieczki szkolne w Polsce i zagraniczne; dzięki doświadczeniu oraz znajomości poszczególnych kierunków jesteśmy pewni szczegółów i pełnej satysfakcji naszych Gości. • Ciekawy plan zwiedzania, • wygodna podróż, • sprawdzona baza noclegowa oraz • odpowiednie wyżywienie – to wszystko stanowi dla nas priorytet udanego wyjazdu dla szkół.
Dbamy o to, by wycieczki szkolne były w pełni dostosowane do Waszych potrzeb. Stąd różnorodność – zarówno cenowa jak i pod kątem czasu wyjazdu. Nasza oferta to m.in. wycieczki jednodniowe jak i dłuższe – trwające od 2 do 5 dni. Wyjazdy dla grup szkolnych prowadzone są z całego kraju – obsługujemy każdą grupę niezależnie od lokalizacji. Wyjazdy dla szkół do Warszawy, wycieczki do Krakowa czy Wrocławia, wyprawy szlakiem piastowskim lub w góry – cokolwiek planujesz, znajdziesz tę ofertę w naszej bazie.
Wycieczki szkolne z biurem Trybała to również bardzo doceniana elastyczność. Szeroka oferta wyjazdów to dla nas często baza do odrębnych ustaleń z Klientami. Dostosowujemy wycieczki szkolne do Waszych potrzeb pod kątem cenowym, lokalizacji, planu zwiedzania czy innych oczekiwań.